فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 1682


درباره من
نورا علوی (elhamelt )    

روش هاي پيدا كردن دوست پسر

درج شده در تاریخ ۹۰/۰۹/۲۹ ساعت 07:05 بازدید کل: 7832 بازدید امروز: 3 0 می‌پسندم  
 

 

 salam doostaye khodam

 

روش های دوست پسر پیدا کردن

 

 

روش جوادی: یه بار یه جایی که توی دید طرف باشه و بتونه با دو تا شلیک خودشو بهت برسونه یهو غش می کنی و ولو می شی کف زمین.پس از چند دقیقه هذیون گفتن راجع به اینکه پسر پسر اصغر قصاب اومده خواستگاریت اما تو نمی خواهی به اون شوهر کنی/ مثلا به ضرب آب قند به هوش می آیی و وقتی چشمت به طرف می افته یهو بغضت می ترکه و د گریه  . وقتی خوب گریه هاتو کردی و پاشدی که بری طرف کلی اصرار میکنه که برسونت  .اما از اون اصرار و از تو انکار.خلاصه راه می افتی که بری اما یجوری راه می ری که مطمئن بشی طرف می تونه تا خونتون تعقیبت کنه... تا اینجا تو کار خودتو کردی اما از اینجا به بعدش دیگه با اوس کریمه.

 

روش یاهو مسنجری: این روش اخیرا کاربرد زیادی پیدا کرده و عمدتا هم به خاطر اینه که لازم نیست مستقیم توی چشمای طرف نگاه کنی و این برای آماتورها هم کمک خبلی بزرگیه.از ایکونهای گوگولی مگولی هم می تونی برای رسوندن مفهوم استفاده کنی.اما بدیشم اینه که بعضی وقتها توی چت یه سو تفاهم هایی پیش می آد که خر بیار و باقالی بار کن!! نکته:این روش فقط وقتی کاربرد داره که مطلب بطور صریح ادا بشه اما به علت اینکه هیچ موجود اناثی اصولا این کاره نیست پس بهتره که اصلا قیدشو زد!

 

روش بچه خر خونی: همون داستان جزوه و این که خودت واردی.  نکته:متاسفانه از اونجایی که مجموع دو متغیر زیبایی و خر خونی در مورد دختر جماعت همیشه یه مقدار ثابته بنابراین بهتر که روی این روش خیلی حساب نکنی!

 

روش خرکی: جلوی یکی از این لندکروز سیاهها بوسش می کنی که بدونه بخاطر بد بخت کردنش همه کار می کنی.

 

روش مذهبی خفن:  چهل شب جمعه جلوی در خونتون رو جارو می کنی و آجیل مشکل گشا پخش می کنی .  تو ی این مدت به هر چی امامزاده و صاحب کرامات هست متوسل میشی و نذر می کنی که اگه حاجتت روا شد هر شب تو سقا خونه آس مم تقی یه شمع روشن کنی ...ایشالا که حاجتتو میگیری. نکته:خواهر التماس دعا(برای زدن مخ امیر این روش توصیه میشه)

 

 

 

 

 

 

 

روش از ما بهتران: لازم نیست کاری بکنی. فقط انتخاب کن!

 

روش بچه مثبت:  طرف و به یه کافی شاپ دعوت می کنیو اونجا خیلی معقول و منطقی مساله رو بهش می گی.اونم احتمالا یه فرصتی می خواد که فکر کنه و بعدشم ایشالا که بعله رو می گه. نکته:تا حالا چیزی خنده دار تر از این شنیده بودی؟

 

روش عرفانی: میری لب چشمه که آب بیاری می بینی از قضا اونم انجاست.یه جوری که انگار حواست نیستپات می خوره به کوزه طرف و کوزه خورد و خاکشیر می شه.بعد لپات گل می اندازه و با عجله کوزتو پر می کنی و میری. اینجاست که طرف با خودش فکر می کنه: اگر با من نبودش هیچ میلی چرا ظرف مرا بشکست لیلی خلالصه خیالت تخت باشه که کارت درسته!نکته: این روش در طی تاریخ امتحانشو بخوبی پس داده و بنا براین بسیاری از کارشناسان و صاحبنظران معتقدن که بحران امروز ازدواج در اثر لوله کشی شدن آب بوجود اومده .

 

روش لوس گری: یه دفعه یه سوسک می بینی و بنا میذاری به جیغ!آ ی جیغ نکش کی بکش.طرف هم که وضع و اینطور می بینه به هر قیمتی شده سوسک و به دیار باقی می فرسته. حالا تو همچین تحویلش می گیری که انگار شیر شکار کرده!و بعدشم مثلا از ترس سوسک یه مدتی خودتو بهش می چسبونی و ازش جدا نمی شی! اگه کارا تا اینجا خوب پیش بره ما بقیش تضمین شدست (نکته:برادارایه عزیزهمیشه سوسک همراتون باشه).

 

روش شهرستانی: یه بار با چشم گریون و تن لرزون طوری که طرف بشنفه برای دوستت درد دل می کنی که چطوری وقتی داشتی می اومدی یه پسره ی چشم نا پاک تو رو دید زده و بهت متلک پرونده.بعدشم هقی می زنی زیر گریه. اینجاست که دیگه رگ غیرت طرف باد می کنه و حساب یارو با کرام الکاتبینه!نکته: اگه کار به خون و خونریزی نکشه می تونی روی موفقییت حساب کنی.اما اوصولا زندگی با این آدم توصیه نمی شه.

mamnoon az nazaraye khoshkeletoon

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۰/۰۹/۲۹ - ۰۷:۰۷

1
2
3
4
5
1 2 3 4 5


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
هوووی دخترک پولدار آب دٌر گرانی است که از دست میرود و دریاچه هایمان در صف خشک شدن ترکیه ( ایغدیر - وان ) آگهی سرشماری عمومی کشاورزی 1393 از دیپلم به بالا ( چاپ محسن ) یه روز خانومی قبل از بر گشتن همسرش از سر کار در نامه ای نوشت جریان مهدی هاشمی تداعی گر جریان عبدالله بن زبیر آب دٌر گرانی است که از دست میرود و دریاچه هایمان در صف خشک شدن murat göğebakan میانه هنوز می تواند بهترین باشد...(کلیک کنید) قابل توجه دانش آموزان، دانشجویان، فارغ التحصیلان، کارجویان و شاغلین
کاربران آنلاین (205)
تقدیرم پرویز شهبازی سیاوش محمدی ---جواد--- mohamad2013 کمال شاهمرادی ...یاسمین... lady sheida سینا زمیس سحر شیدایی خاراب دونیا صدای سیم اخر آرتونا666 مهسا نعمتی (-_-)______I-IƏIVIeD_______(-_-) ساناز *میرزایی ı.MeıGoD.ı فرزاد-محمدی «...Ruhe des Meeres...» فرناز.م محمد-ج سرلکیان کیانی روزنه ی دل 20 * آسمان * ائلبان 68 مهرداد نجفلوی ترکمانی یاسرمحمدی چاپ محسن taha mahmoodi71 meysam jalali (خسته) امین حیایی ıSt.LiLi»«Rı حمید نصیری IiI**s-o-g-o-l-i**IiI محمدعلیزاده. رضا قدرتی AMIR ZAYTSEV مارال... خدایا پناهم بده . . . امین داودی ائلتاج ____________ Overwrought____________ مصطفی . Darrel-LOVE علی افسر ساعی نیا هآدی برآری تپوری مآزنی oO_______. AMIN LOVER ._______Oo خزان احساس... موبایل به روز i l i l i IXI CrAzY LOvE IXI i l i l i سینا سلیمی* غمزده ی عشق پوریا اسپرت(کاکا) اذربایجان 8 یونس فرجا زهرا01 **هادی0013** جواد تندر ساناز- طالبی کاردا جوزانی سینا ناف میانه مهد کودک نازگل میانه ılılıIiiIii . arctic still . IiiIiiılılı یالان گونلر رایادرس جهان آذر مجنون -_-_-bözö-_-_- فرهاد بیرامی امیرعلی دهقان من همون احسانما... m((tanha)) m