فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 1682


درباره من
نورا علوی (elhamelt )    

روش هاي پيدا كردن دوست پسر

درج شده در تاریخ ۹۰/۰۹/۲۹ ساعت 07:05 بازدید کل: 7526 بازدید امروز: 3 0 می‌پسندم  
 

 

 salam doostaye khodam

 

روش های دوست پسر پیدا کردن

 

 

روش جوادی: یه بار یه جایی که توی دید طرف باشه و بتونه با دو تا شلیک خودشو بهت برسونه یهو غش می کنی و ولو می شی کف زمین.پس از چند دقیقه هذیون گفتن راجع به اینکه پسر پسر اصغر قصاب اومده خواستگاریت اما تو نمی خواهی به اون شوهر کنی/ مثلا به ضرب آب قند به هوش می آیی و وقتی چشمت به طرف می افته یهو بغضت می ترکه و د گریه  . وقتی خوب گریه هاتو کردی و پاشدی که بری طرف کلی اصرار میکنه که برسونت  .اما از اون اصرار و از تو انکار.خلاصه راه می افتی که بری اما یجوری راه می ری که مطمئن بشی طرف می تونه تا خونتون تعقیبت کنه... تا اینجا تو کار خودتو کردی اما از اینجا به بعدش دیگه با اوس کریمه.

 

روش یاهو مسنجری: این روش اخیرا کاربرد زیادی پیدا کرده و عمدتا هم به خاطر اینه که لازم نیست مستقیم توی چشمای طرف نگاه کنی و این برای آماتورها هم کمک خبلی بزرگیه.از ایکونهای گوگولی مگولی هم می تونی برای رسوندن مفهوم استفاده کنی.اما بدیشم اینه که بعضی وقتها توی چت یه سو تفاهم هایی پیش می آد که خر بیار و باقالی بار کن!! نکته:این روش فقط وقتی کاربرد داره که مطلب بطور صریح ادا بشه اما به علت اینکه هیچ موجود اناثی اصولا این کاره نیست پس بهتره که اصلا قیدشو زد!

 

روش بچه خر خونی: همون داستان جزوه و این که خودت واردی.  نکته:متاسفانه از اونجایی که مجموع دو متغیر زیبایی و خر خونی در مورد دختر جماعت همیشه یه مقدار ثابته بنابراین بهتر که روی این روش خیلی حساب نکنی!

 

روش خرکی: جلوی یکی از این لندکروز سیاهها بوسش می کنی که بدونه بخاطر بد بخت کردنش همه کار می کنی.

 

روش مذهبی خفن:  چهل شب جمعه جلوی در خونتون رو جارو می کنی و آجیل مشکل گشا پخش می کنی .  تو ی این مدت به هر چی امامزاده و صاحب کرامات هست متوسل میشی و نذر می کنی که اگه حاجتت روا شد هر شب تو سقا خونه آس مم تقی یه شمع روشن کنی ...ایشالا که حاجتتو میگیری. نکته:خواهر التماس دعا(برای زدن مخ امیر این روش توصیه میشه)

 

 

 

 

 

 

 

روش از ما بهتران: لازم نیست کاری بکنی. فقط انتخاب کن!

 

روش بچه مثبت:  طرف و به یه کافی شاپ دعوت می کنیو اونجا خیلی معقول و منطقی مساله رو بهش می گی.اونم احتمالا یه فرصتی می خواد که فکر کنه و بعدشم ایشالا که بعله رو می گه. نکته:تا حالا چیزی خنده دار تر از این شنیده بودی؟

 

روش عرفانی: میری لب چشمه که آب بیاری می بینی از قضا اونم انجاست.یه جوری که انگار حواست نیستپات می خوره به کوزه طرف و کوزه خورد و خاکشیر می شه.بعد لپات گل می اندازه و با عجله کوزتو پر می کنی و میری. اینجاست که طرف با خودش فکر می کنه: اگر با من نبودش هیچ میلی چرا ظرف مرا بشکست لیلی خلالصه خیالت تخت باشه که کارت درسته!نکته: این روش در طی تاریخ امتحانشو بخوبی پس داده و بنا براین بسیاری از کارشناسان و صاحبنظران معتقدن که بحران امروز ازدواج در اثر لوله کشی شدن آب بوجود اومده .

 

روش لوس گری: یه دفعه یه سوسک می بینی و بنا میذاری به جیغ!آ ی جیغ نکش کی بکش.طرف هم که وضع و اینطور می بینه به هر قیمتی شده سوسک و به دیار باقی می فرسته. حالا تو همچین تحویلش می گیری که انگار شیر شکار کرده!و بعدشم مثلا از ترس سوسک یه مدتی خودتو بهش می چسبونی و ازش جدا نمی شی! اگه کارا تا اینجا خوب پیش بره ما بقیش تضمین شدست (نکته:برادارایه عزیزهمیشه سوسک همراتون باشه).

 

روش شهرستانی: یه بار با چشم گریون و تن لرزون طوری که طرف بشنفه برای دوستت درد دل می کنی که چطوری وقتی داشتی می اومدی یه پسره ی چشم نا پاک تو رو دید زده و بهت متلک پرونده.بعدشم هقی می زنی زیر گریه. اینجاست که دیگه رگ غیرت طرف باد می کنه و حساب یارو با کرام الکاتبینه!نکته: اگه کار به خون و خونریزی نکشه می تونی روی موفقییت حساب کنی.اما اوصولا زندگی با این آدم توصیه نمی شه.

mamnoon az nazaraye khoshkeletoon


1
2
3
4
5
1 2 3 4 5


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
امین امیرصادقی مربی تیم فوتبال بزرگسالان نیروی زمینی در لیگ دسته یکم کشور شد تورهای مشهد مقدس ویژه تابستان 1393شعری هرچند ناقابل از خودم تقدیم به تمام دوستانمپیر شدیم.....ولی بزرگ نه!شارژ تلفن همراه در حال راه رفتنمرکز آموزش زبان انگلیسیگلی که در جهنم می روید...پاداش بزرگ مسی به جنایات اسرائیل؟ترسیم کلیه نقشه های 3 بعدی و پروژه های صنعتی دانشجویی و شخصیتنهایی.....دلنوشته از خودم
کاربران آنلاین
amir hossein (خال اوغلی ) پیمان98 من تینابم برگشته ام اد کنید لطفا ılı ____ d.a.u.t.r.e____ ılı قافلان گشت IiiIii...üştƏ NƏviD...IiiIii star samir میلاد مسلمی Se7en ترکمانچای امیر عبائی lı._._CelVleterY_._.ıl وحید رضا آراز-محمدی تینامعتمدی یالان دنیا. JAKI * JILI اذر -اوغلو سر ریتایرد *هادی نصیری * .-(Dumb)-. ن.ا.ص.ر.ی میم مثل ما O0O0__HeRe Is ThE lAw__O0O0 فریبا قنبری شهناز محمدی .______I-IE11______. کافی نت متین لبخندتنها قاصدک پاییز you cant understand me pari naz joon **باران به نام الهه عشق شاهزاده گؤز یاشی ساسان .صادقی علی 4040 مجید عبدالهی ترکمانی مجتبی اطهری یلدا.کاf مهدی*16* الپاچینو arshadi1369 OoOoO_-_-_As long As U love Me_-_-_OoOoO JJJali rezaJJJ (*_*) PerFeCt GiIiIiIrL (*_*) درخت تنهای فرزاد رضاقلیزاده اسرافیل اوحدی گهراز سفیر عشق*پور صالحی ساناز *میرزایی کافی نت دانشجو پویامددی هم نفس13 سعیده شهبازی دختر تهنا S.L.A.R.D.A.R IXI_____ErOr404_____IXI کوزی گونی عاشق هنر محمد نعیمی... oOlı._3_ı lVlÖI-Iəl)لe3 ı_.lıllıl___Deference-o l .Dam-N. l محمد ائلدار (خسته) parsa zeos nafisenoveisa «» SwaGGer «» فاطمه 78 مهدی-تنها Dream Girl علیرضا321 « I-Iichkas » زندگی جاری ست ---javad--- موبایل به روز ... Par Par ساغر بهاری امین داودی oOlı.___ö_____ı lVlehmet eldar ı_____ö___.ılO آناهیتا یاس _______--_--A--_--_______ آقاجانی مهدی ضربان معکوس خاکستر خاموش