فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 1682


درباره من
نورا علوی (elhamelt )    

روش هاي پيدا كردن دوست پسر

درج شده در تاریخ ۹۰/۰۹/۲۹ ساعت 07:05 بازدید کل: 7478 بازدید امروز: 9 0 می‌پسندم  
 

 

 salam doostaye khodam

 

روش های دوست پسر پیدا کردن

 

 

روش جوادی: یه بار یه جایی که توی دید طرف باشه و بتونه با دو تا شلیک خودشو بهت برسونه یهو غش می کنی و ولو می شی کف زمین.پس از چند دقیقه هذیون گفتن راجع به اینکه پسر پسر اصغر قصاب اومده خواستگاریت اما تو نمی خواهی به اون شوهر کنی/ مثلا به ضرب آب قند به هوش می آیی و وقتی چشمت به طرف می افته یهو بغضت می ترکه و د گریه  . وقتی خوب گریه هاتو کردی و پاشدی که بری طرف کلی اصرار میکنه که برسونت  .اما از اون اصرار و از تو انکار.خلاصه راه می افتی که بری اما یجوری راه می ری که مطمئن بشی طرف می تونه تا خونتون تعقیبت کنه... تا اینجا تو کار خودتو کردی اما از اینجا به بعدش دیگه با اوس کریمه.

 

روش یاهو مسنجری: این روش اخیرا کاربرد زیادی پیدا کرده و عمدتا هم به خاطر اینه که لازم نیست مستقیم توی چشمای طرف نگاه کنی و این برای آماتورها هم کمک خبلی بزرگیه.از ایکونهای گوگولی مگولی هم می تونی برای رسوندن مفهوم استفاده کنی.اما بدیشم اینه که بعضی وقتها توی چت یه سو تفاهم هایی پیش می آد که خر بیار و باقالی بار کن!! نکته:این روش فقط وقتی کاربرد داره که مطلب بطور صریح ادا بشه اما به علت اینکه هیچ موجود اناثی اصولا این کاره نیست پس بهتره که اصلا قیدشو زد!

 

روش بچه خر خونی: همون داستان جزوه و این که خودت واردی.  نکته:متاسفانه از اونجایی که مجموع دو متغیر زیبایی و خر خونی در مورد دختر جماعت همیشه یه مقدار ثابته بنابراین بهتر که روی این روش خیلی حساب نکنی!

 

روش خرکی: جلوی یکی از این لندکروز سیاهها بوسش می کنی که بدونه بخاطر بد بخت کردنش همه کار می کنی.

 

روش مذهبی خفن:  چهل شب جمعه جلوی در خونتون رو جارو می کنی و آجیل مشکل گشا پخش می کنی .  تو ی این مدت به هر چی امامزاده و صاحب کرامات هست متوسل میشی و نذر می کنی که اگه حاجتت روا شد هر شب تو سقا خونه آس مم تقی یه شمع روشن کنی ...ایشالا که حاجتتو میگیری. نکته:خواهر التماس دعا(برای زدن مخ امیر این روش توصیه میشه)

 

 

 

 

 

 

 

روش از ما بهتران: لازم نیست کاری بکنی. فقط انتخاب کن!

 

روش بچه مثبت:  طرف و به یه کافی شاپ دعوت می کنیو اونجا خیلی معقول و منطقی مساله رو بهش می گی.اونم احتمالا یه فرصتی می خواد که فکر کنه و بعدشم ایشالا که بعله رو می گه. نکته:تا حالا چیزی خنده دار تر از این شنیده بودی؟

 

روش عرفانی: میری لب چشمه که آب بیاری می بینی از قضا اونم انجاست.یه جوری که انگار حواست نیستپات می خوره به کوزه طرف و کوزه خورد و خاکشیر می شه.بعد لپات گل می اندازه و با عجله کوزتو پر می کنی و میری. اینجاست که طرف با خودش فکر می کنه: اگر با من نبودش هیچ میلی چرا ظرف مرا بشکست لیلی خلالصه خیالت تخت باشه که کارت درسته!نکته: این روش در طی تاریخ امتحانشو بخوبی پس داده و بنا براین بسیاری از کارشناسان و صاحبنظران معتقدن که بحران امروز ازدواج در اثر لوله کشی شدن آب بوجود اومده .

 

روش لوس گری: یه دفعه یه سوسک می بینی و بنا میذاری به جیغ!آ ی جیغ نکش کی بکش.طرف هم که وضع و اینطور می بینه به هر قیمتی شده سوسک و به دیار باقی می فرسته. حالا تو همچین تحویلش می گیری که انگار شیر شکار کرده!و بعدشم مثلا از ترس سوسک یه مدتی خودتو بهش می چسبونی و ازش جدا نمی شی! اگه کارا تا اینجا خوب پیش بره ما بقیش تضمین شدست (نکته:برادارایه عزیزهمیشه سوسک همراتون باشه).

 

روش شهرستانی: یه بار با چشم گریون و تن لرزون طوری که طرف بشنفه برای دوستت درد دل می کنی که چطوری وقتی داشتی می اومدی یه پسره ی چشم نا پاک تو رو دید زده و بهت متلک پرونده.بعدشم هقی می زنی زیر گریه. اینجاست که دیگه رگ غیرت طرف باد می کنه و حساب یارو با کرام الکاتبینه!نکته: اگه کار به خون و خونریزی نکشه می تونی روی موفقییت حساب کنی.اما اوصولا زندگی با این آدم توصیه نمی شه.

mamnoon az nazaraye khoshkeletoon


1
2
3
4
5
1 2 3 4 5


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
باشگاه مشتریان کیمیا کامپیوتر افتتاح شدنمونه کار جدید از تابلوهای چلنیوم (آژانس تبلیغاتی زرین نگار در شهرستان میانه)سرویس شارژ JIMBO شهاب ماکس نت راه اندازی شد.... جایزه 50.000 تومانیبرگزاری دوره آموزشی سیسکو CCNA پیش نیاز سیسکو و مایکروسافتامین امیرصادقی مربی تیم فوتبال بزرگسالان نیروی زمینی در لیگ دسته یکم کشور شد مرکز آموزش زبان انگلیسیفروش فوری خانهفیزیوتراپی ولیزردرمانی توانا-با17سال سابقه فیزیوتراپی-فیزیوتراپیست وکارشناس ارشد آسیب های ورزشی وحرکات اصلاحیشارژ تلفن همراه در حال راه رفتن
کاربران آنلاین
محسن علیزاده nafaaaas 18 چاپ پارسا (برادران مرادی) مجتبی اطهری موحدس نظری عباسی25 الینامهدودی بیتا احمدی جواد نیکی محمدامین12 بشری محمدی بختیاریی ...maSteR... LiFe______is_________a____teSt *lı__TI-Ie lƏŞt l3ut Ön3__ıl* مهسا ماوی سلطان جاده460 نشان سیز II__FRIGHT-NIGHT__II alireza... علیرضا****** مجید دادا asal lotfi مهدی m.f گلریزان مینا لیون ali------------- یسنا_ _ باران80 ***احسان*** boy Solitary mallagavar تنهای..... علیرضا نصیرزاده --------------------- آیدا قزوینی Agha SAEED دوستان مجازی امیرارسی مسعود شهبازی اینی پسری از دل شب شهناز محمدی ALONE-------BOY ابوالفضل-نایبی soltan 0423 oOlı.___ö_____ı lVlehmet eldar ı_____ö___.ılO بی تانم مبل آرال محمد ائلدار رازدار Ali samadi TR...MOI__MME...RT علی رشیدی پور محمد ستاری* اگه خیانت نمیکرد تااخرش باهاش بودم l GhoSTRideR l حسن یگانه امین داودی حسین - آسمان آبی vahidmadadi کادر00 لاهوتیان امیر عبائی lilililililsanalililil IiIiI___Şoniya__Ş8___IiIiI « I-Iichkas » میثم-عظیمی اسدی ی فرید میانالی کهکشان... ______God enough For all my Life______ محمدمهدی67 نیوشا افشار سعید-محمدی **باران

مسئولیت کلیه مطالب به عهده نویسندگان و ارسال کنندگان آن است